Ameliówka 2019

JDC i JCC Warszawa zapraszają na rodzinny wypoczynek w terminie: 29. 12. 2019 – 5. 1. 2020 w hotelu Ameliówka w Mąchocicach Kapitulnych (www.ameliowka.pl).

W programie czas na narty (ośrodki narciarskie w okolicy), zajęcia edukacyjne dla różnych grup wiekowych, zajęcia sportowe, wspólny Szabat oraz wieczór sylwestrowy.
Żydowski wyjazd dla rodzin adresujemy do rodzin z dziećmi w wieku 0-13 lat. Nadrzędnym celem wspólnych wyjazdów jest integracja środowiska oraz międzypokoleniowa edukacja.
Kryteria brane pod uwagę przez organizatora przy przyjmowaniu uczestników to: kolejność zgłoszeń, zaangażowanie w życie społeczności żydowskiej, pierwszeństwo osób, które nie brały wcześniej udziału w wyjazdach.

Wyjazd jest dofinansowany przez American Joint Distribution Committee w proporcji 2/3 – JDC, 1/3 – opłaty uczestników.

Opłaty: dorosły: 800 zł, dziecko 4-10 lat: 350 zł, dziecko powyżej 10 lat: 550 zł.

Opłata obejmuje: zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie wegetariańsko - rybne i drób (śniadania, obiady, kolacje), zajęcia proponowane przez hotel oraz organizatorów wyjazdu.

Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami zgodnie z regulaminem hotelu. Płatność za zwierzę w hotelu w dniu przyjazdu 25 zł za dobę.
Hotel nie posiada łóżeczek dla niemowląt.

Zgłoszenia przyjmujemy od 29 października do wyczerpania miejsc.
Liczba miejsc ograniczona!
Nie rozpatrujemy zgłoszeń wysłanych przed terminem rozpoczęcia rejestracji.

Aplikację i podpisany regulamin należy przesłać na adres: rejestracja.pl@jdc.org

Dokumenty do pobrania:

Wersja WORD załączników:

Wersja PDF załączników: