Plakat Szarvas

Szarvas 2019

Zapraszamy żydowską młodzież w wieku 11 - 17 lat na Międzynarodowy Obóz Żydowski w SZARVAS na Węgrzech w dniach: 27 lipca – 9 sierpnia 2019 (uwaga - wyjazd 27 lipca późnym wieczorem z Warszawy).

Uczestnicy obozu pochodzą z 24 krajów Europy, Ameryki i Azji. Program w Szarvas złożony jest z różnorodnych zajęć, m.in. sport, plastyka, tańce izraelskie, atrakcyjne programy wieczorne, a wszystko to w międzynarodowej żydowskiej atmosferze.

Więcej informacji na stronie: https://szarvas.camp/pl

Koszt obozu wynosi 1.400 złotych (oferujemy zniżkę dla uczestników Camp Atid).

Zgłoszenia przyjmujemy od 18 marca do 31 maja (lub wyczerpania miejsc).
Zgłoszenia wysłane przed terminem rozpoczęcia rekrutacji nie będą rozpatrywane. Wypełnione dokumenty (aplikacja, regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) w formie zeskanowanej prosimy wysyłać na adres rejestracja.pl@jdc.org lub pocztą na adres biura Fundacji (poniżej).

O zakwalifikowaniu decyduje pochodzenie żydowskie, liczba wyjazdów do Szarvas w poprzednich latach (szansa dla nowych uczestników) oraz kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania

Wersja WORD:

Wersja PDF:

Dla osób w wieku 15 - 18 lat istnieje możliwość zakwalifikowania się do GRUPY MIĘDZYNARODOWEJ. Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do Szarvas